Značka LEVEL odborné překlady a tlumočení byla založena v roce 2015. Společnost poskytuje vysoce odborné překlady z češtiny a polštiny a také ostatních cizích jazyků v kombinaci s češtinou a polštinou. Specializujeme se také na technické překlady a právní překlady. Kromě překladatelských služeb a tlumočení společnost poskytuje odborné jazykové kurzy češtiny pro cizince a také kurzy polštiny pro český trh. Do našeho portfolia služeb patří také soudní překlady, překlady smluv a právní překlady. Klientů zajistíme také soudní tlumočení, simultánní tlumočení a soudní překlady. 

Sídlo společnosti naleznete v Ostravě, na ulici 28. října 3346/91. Nacházejí se zde naše kancelářské, zasedací, školicí a konferenční místnosti.

Název společnosti je úzce spojen s naším cílem – chceme poskytovat překladatelské služby na nejkvalitnější úrovni. Stejně jako naše logo, by měl být překlad pro čtenáře čitelný a jasný, jako zrcadlový odraz. Písmeno „V“ symbolizuje naše malá vítězství, když se nám podaří realizovat další zajímavou zakázku.

Seznamte se s naší nabídkou a využijte našich služeb!

Napište nám